Connect with us

Güncel

Şiddet gören zabıta: Büyüklerimiz ne emrederse onu yapacağım

İBB Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali’nin şiddet uyguladığı zabıta Kenan Fidan: Büyüklerimiz ne emrederse onu yapacağım. Görüntüleri herkes gördü. Ötesi gerisi yok

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali’nin, emniyet şeridini kullandığı için bir zabıtaya arkadaşlarının önünde bağırdığı ve şiddet uyguladığı anlar, güvenlik kameraları tarafından kaydedilmişti.

Habertürk’ten Hasan Örnekoğlu’nun haberine göre, Tayfun Karali’nin şiddet uyguladığı taşeron çalışan zabıta Kenan Fidan şöyle konuştu:

“Ben çekici şoförüyüm. Emniyet şeridini kullanarak çalışıyorum. Şerit ihlali olduğu doğru. Bu sırada da müdür görmüş. Olayın çok detayına inmek istemiyorum. Hukuki yollara başvurup başvurmayacağımı henüz bilmiyorum. Büyüklerimiz ne emrederse onu yapacağım. Görüntüleri herkes gördü. Ötesi gerisi yok. Üstlerimden aldığım talimat doğrultusunda, kamu çalışanı olduğumuz için fazla konuşamayacağım. Büyüklerimiz zaten gereğini yaptı. Haberlerde neler yazılıp çizildiyse doğrudur. Ben çekici şoförüyüm ve trafik bürolarına bağlı olarak çalışıyorum.”

 

Günün Haberleri

More in Güncel