Takip Et

Güncel

Saadet Partisi İstanbul için kararını verdi

Saadet Partisi, 23 Haziran’da tekrarlanacak İstanbul seçimlerine adayları Necdet Gökçınar ile katılma kararı aldı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 23 Haziran’da tekrarlanacak İstanbul seçimlerine, adayları Necdet Gökçınar ile devam etmeye karar verdiklerini duyurdu. Karamollaoğlu’nun sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama şöyle: 

“İlgili kurullarımızla yaptığımız geniş istişareler, kamuoyu eğilimleri ve ülke gerçeklerini göz önünde bulundurarak 23 Haziran 2019 seçimlerine Saadet Partisi olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Necdet Gökçınar ile devam etmeye karar vermiş bulunmaktayız.

Artık bu seçimde İstanbul 16 milyon değil 82 milyondur. İstanbul Türkiye’nin kalbidir ve İstanbul’un yorulması Türkiye’nin yorulması demektir. Bu sorumlulukla verdiğimiz karar Türkiye’mizin önünü açmaya yöneliktir.

Bu vesile ile yürütülecek seçim kampanyalarında başta adaylar ve siyasi partiler olmak üzere bütün vatandaşlarımızı üslup ve davranış olarak her zamankinden daha fazla hassas olmaya davet ediyoruz.

Bu seçimlerin İstanbul’umuza, ülkemize ve milletimize hayırlar ve güzellikler getirmesini temenni ediyoruz. 23 Haziran çatışmanın değil dayanışmanın tarihi olsun.”

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler