Takip Et

Güncel

Peker: Devlet sokağa çık derse çıkarız

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 31 Mart seçimlerine ilişkin “Devlet ne görev verirse yaparız, sokağa çık dese çıkarız”

Organize suç örgütü lideri ve Erdoğan hayranı Sedat Peker, bir silahlanma açıklaması daha yaptı. Daha önce Cumhur İttifakı’na destek çağrısı yapan Peker, yerel seçime ilişkin yazısında, “Devletimiz ne görev verirse yaparız, ‘sokağa çıkın’ dese sokağa çıkarız” ifadelerini kullandı.

‘Sokağa çıkın derlerse çıkarız’

“İnanın içimdeki hisleri anlatmak için en az 40 sayfa yazı yazmam gerekliydi” diyen Peker’in yazısı şöyle:

“Kıymetli dostlarım

31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında art niyetli insanlara prim vermemek için herhangi bir açıklamada bulunmadım. Etrafı dinlemeyi daha doğru buldum.

Tahmin edersiniz ki; “Güzel ülkemizi bir gün Venezuela’ya çevirmek istiyorlar. Bu yüzden imkanı olan iyi insanlar ruhsatlı silah alsınlar’ dediğim için konuyu apayrı bir yere getirip sanki, ‘Tüm muhalifleri seçim sonrası öldüreceğiz’ demişim gibi saçma sapan bir algı oluşturmaya çalıştılar.

Ben bahçedeki çiçeklerden bile bahsetsem biliyorum ki; bazıları bunu da apayrı bir yere çekeceklerdir.

Yukarıda anlattığım düşüncelerimden dolayı böyle bir duruş belirlerken, yine bu kalitesizlerin bazıları korktuğum için açıklama yapmadığımı yazdılar. Bazıları ise açıklama yapmadığım bu süre zarfında, ülkede iç savaş çıkarmak için planlar yaptığımı yazdılar.

Kıymetli dostlarım, bu ülkenin vatan evlatları yani bizler, devletimiz bizlere ne görev verirse onu yaparız. Devletimiz ‘Sokağa çıkın’ dese sokağa çıkarız.

“Sabır edin evinizde oturun” derse de evimizde otururuz.

Bu anlamda bizim hiçbir kompleksimiz olmaz. Ya da devlet görevlilerimizin başarılarında rol çalma gayretimiz de olamaz.

Bizler kanunsuz hiçbir şey yapmayız. İnanın içimdeki hisleri anlatmak için en az 40 sayfa yazı yazmam gerekliydi. Fakat resimdeki bu dayıyı ve söylediği sözü görünce, ‘Tamam işte budur, tüm bu kalitesizlere verilecek en kısa, en anlamlı cevap budur’ dedim”

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler