Takip Et

Güncel

Otogarda katledilen genci polis izlemekle yetindi

Batman Otogarı’nda kan davası iddiasıyla katledilen Suat Yüksekbağ’ın yaralı olarak yerde yatarken çekilen görüntüsünde, polisin saldırganlara müdahale etmediği görülüyor

Batman Şehirlerarası Otogarı’nda geçtiğimiz Çarşamba günü meydana gelen olayda iki kişi, Suat Yüksekbağ’ı 27 yerinden bıçaklayarak katletti. Kan davası olduğu belirtilen olaya ilişkin soruşturma başlatılırken, olayın görüntüleri sosyal medyaya düştü. 

Güvenlik önlemlerinin neredeyse hiç olmadığı ve X-ray cihazının sadece çanta kontrolünde kullanıldığı otogara R.K. ve A.K. adlı kardeşlerin bıçakla giriş yaparken, iki kardeş, aralarında kan davası olduğu iddia edilen Suat Yüksekbağ’ı 27 yerinden bıçakladı. 

Polis müdahale etmedi 

Bıçak darbelerinin ardından Yüksekbağ’ın kanlar içinde yerde yattığı ve acı çektiği görüntüler, otogardaki bir kişi tarafından çekildi. Görüntüde, Yüksekbağ’ın acı içinde kıvranırken başında bulunan saldırganlara ise polisin müdahale etmemesi dikkat çekiyor. Polisin, Yüksekbağ’ı hastaneye götürmek yerine etrafta duruma tepki gösterenlere gazla müdahale ettiği ve ellerindeki sopalarla tepki gösterenleri tehdit ettiği görülüyor. 

Olay yerinde kan kaybeden Yüksekbağ, daha sonra ambulansla kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdiği belirtildi.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler