Takip Et

Güncel

Muayene ettiği kadınların görüntülerini internette yayınladı

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde bir doktor, tedaviye gelen kadınların görüntülerini gizlice çekip yayınladığı ortaya çıktı

Türkiye’de kadına yönelik saldırılar neredeyse her gün, her şekilde devam ediyor. İzmir’de üniversite hastanesinde bir doktorun, kendisine muayeneye gelen kadınların gizlice görüntülerini çekip yayınladığı ortaya çıktı.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde bir doktorun muayene sırasında gizlice çektiği çok sayıda kadına ait görüntüler yabancı bir sosyal paylaşım sitesinde paylaşıldı. Rusların kurduğu ünlü arkadaşlık sitesinde dolaşanların dikkatini, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ndaki bir muayene odasında gizlice çekilen çıplak kadın görüntüleri çekti.

Kendisine ulaşan ihbar sonrası araştırma yapan DHA muhabiri, sitede meme muayenesi olurken çekilen çok sayıda Türk kadının doktor tarafından üzerindeki yada masa üstündeki gizlice çekilen görüntü ve fotoğraflarının yakın zamanda isimleriyle paylaşıldığını gördü.

Görüntülere doktor da yansıyor

18 Aralık 2018’de paylaşılan görüntüde genç bir kadını muayene eden doktorun, “Hocama göstermek için bir fotoğraf almam gerekiyor” dediği duyuluyor. Görüntüleri paylaşan kişinin takip ettiği sayfalar arasında çok sayıda porno içerikli hesaplar da yer alıyor.

Yabancı rumuz kullanan kişi tarafından yapılan paylaşımlarda görüntüleri çeken doktorun da karelere yansıması, görüntülerin üçüncü bir kişi tarafından ele geçirildiği ihtimalini de akıllara getiriyor.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler