Takip Et

Güncel

Mızraklı: “Gönül belediyeciliği değil, banyo belediyeciliği yapmışlar”

Mızraklı DİSKİ Genel Müdürü’nün odasının görüntülerini de paylaşarak, “Gönül belediyeciliği değil, banyo belediyeciliği yapmışlar” dedi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Selçuk Mızraklı, kayyumun makam odası ve banyosunun ardından yeni bir video baylaştı. Mızraklı DİSKİ Genel Müdürü’nün odasının görüntülerini de paylaşarak, “Gönül belediyeciliği değil, banyo belediyeciliği yapmışlar” dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi (DBB) Eşbaşkanı Selçuk Mızraklı, kayyumun lüks makam odası ve banyosunun görüntülerinin ardından Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürü’nün odasını görüntülerini de twitter hesabında paylaştı. Görüntüde, lüks makam odası ile banyo dikkat çekerken, Mızraklı görüntünün altına, “Diyarbakır DİSKİ genel müdürlük odası… Gönül Belediyeciliği değil Banyo Belediyeciliği yapmışlar” notunu düştü. 

DİSKİ’nin genel müdürleri

Kasım 2016’da Büyükşehir Belediyesi’ne kayyum atandıktan sonra Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden getirilen Ahmet Karadağ, DİSKİ Genel Müdürlüğü’ne atandı. Bir süre görev yaptıktan sonra kayyumla yaşanan sorun nedeniyle Karadağ  tayin isteyince bu kez Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü personeli M. Fırat Tutşi, genel müdür vekili olarak görevlendirildi. Kayyum, 31 Mart seçimlerinden birkaç gün sonra yetkisi olmaması rağmen Tutşi’yi, DİSKİ Genel Müdürlüğü’ne asaleten atadı.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler