Takip Et

Güncel

Maçoğlu, Ovacık’ta halk ve belediye çalışanları ile vedalaştı(Video Haber)

Dersim Demokratik Halk Dayanışması(DDHD)’adayı olarak Dersim Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu bugün Ovacık’ta halk ve belediye çalışanları ile bir araya geldi.

DDHD’ adayı olarak girdiği yerel seçimlerde Dersim belediye başkanı olan Fatih Mehmet Maçoğlu, Ovacık’ta halk ve belediye çalışanları ile bir araya geldi. Ovacık’ta belediye binasına geçmeden önce esnaf ziyaretlerinde bulunan Maçoğlu ile halk arasında duygusal anlar yaşandı.

Ovacık Belediyesi’nde kendisini ziyarete gelen halk ve çalışanlarla sohbet eden Fatih Mehmet Maçoğlu Ovacık’ta yapılanlarda emeği olan herkese teşekkür etti. Maçoğlu, Ovacık Belediyesi’nin devir işlemlerini yaparak Ovacık’tan ayrıldı.

Bugün saat 12’de Dersim Belediyesi’ne atanan Kayyımdan mazbatasını alacak olan Maçoğlu yarın saat 10’da halk ile beraber Dersim Belediyesini açacak. Maçoğlu, bu açılışa Ovacık Belediyesi çalışanlarını ve Ovacık halkını davet etti

DDHD Dersim Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Ovacık'ta belediye çalışanları ve halktan kendisini ziyarete gelenlerle görüştü.

Posted by Dersim Demokratik Halk Dayanışması – DDHD on Wednesday, April 3, 2019

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler