Takip Et

Güncel

Maçoğlu, Dersim Belediyesi’ne 68 milyon borçla göreve başladı(Video Haber)

Dersim Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu mazbatasını almasının ardından görevine başladı. Evrakları incelemek için belediye binasında kameraların önüne geçen Maçoğlu, görevi 68 milyon TL borcu olduğunu ve kasada 266 bin TL bulunduğunu açıkladı. Bilgilendirme sonrası belediye önünde toplanan halk halaylarla Dersim Belediyesi’nin kazanılmasını ve açılışını kutladı

Dersim Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu mazbatasını almasının ardından görevine başladı. Daha önce gerçekleştirilen işlemlerin evraklarını incelemek için belediye binasında kameraların önüne geçen Maçoğlu, görevi 68 milyon TL borcu olduğunu ve kasada 266 bin TL bulunduğunu açıkladı

Dersim Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu bugün mazbatasını aldıktan sonra belediye binasında muhasebe müdürünün getirdiği evrakları inceledi. Maçoğlu, evrakların detaylıca incelenmesi ve üzerinde çalışılmasının ardından belediye binasına ve tüm mahallelere de asılacağını duyurdu.

Yapılacak olan detaylı incelemelerin ardından uygulanması gereken yasal bir işlem varsa hukuki olarak adım atılacağını belirten Maçoğlu, ilk incelemelere göre belediye başkanlığı görevini 68 milyon borçla aldığını duyurdu.

Dersim belediyesi halaylarla açıldı

Maçoğlu mazbatasını aldıktan sonra Dersim Belediyesi önünde öncelikle kayyum dan kalan borç hakkında halka bilgilendirme yaptı. Bilgilendirme sonrası belediye önünde toplanan halk halaylarla dersim belediyesinin kazanılmasını ve açılışını kutladı.

Halkın iradesi

Posted by Dersim Demokratik Halk Dayanışması – DDHD on Friday, April 5, 2019

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler