Takip Et

Güncel

Koronavirüs’e karşı inek dışkısıyla duş alıyorlar

Hindistan’da, Koronavirüs’ten (Kovid-19) korunmak için insanların inek dışkısı dolu havuzda yıkandığı görüntüler paylaşıldı

Hindistan’da, Koronavirüs’ten (Kovid-19) korunmak için insanların inek dışkısı dolu havuzda yıkandığı görüntüler paylaşıldı. 

Çin’de ortaya çıkan ve hızla dünyaya yayılan Koronavirüs Hindistan’da da endişeyi arttırdı. Hindistan’da inançları gereği ineği kutsal olarak gören bir grup, ineğin idrarını ve dışkısını suya karıştırarak duş aldı. Farklı yerlerde farklı kişiler tarafından çekilen görüntülerde, kendilerinin ineğin kutsal olduğuna inandıklarını belirten vatandaşlar, ineğin idrarı ve dışkısıyla duş alanların asla korona virüsüne yakalanmayacaklarını iddia etti.

Sosyal medyada yayılan görüntülerde ineğin dışkısıyla duş alanlar, “İnek annemiz çok yaşa” sloganı atarken, “Çin’de çıkan Koronavirüs’e karşı tek ilaç, kutsal ineğin idrarı ve dışkısında duş almak. Eğer her kim ineğin dışkısında duş alırsa korona asla ona gelmez. Çünkü o kişi artık kutsal oluyor” ifadelerini kullandı.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler