Takip Et

Güncel

İstanbul avcılar’da kadın cinayeti

İstanbul’un Avcılar ilçesinde bir evde baza içine saklanmış kadın cenazesi bulundu

İstanbul’un Avcılar ilçesinde bir evde baza içine saklanmış kadın cenazesi bulundu. Binada bulunan komşuların ağır kokudan rahatsız olması sonucu dairenin kapısını çalmasıyla yanıt verilmeyince polise haber verildi.

Gelen ekipler, evi birkaç ay önce kiralayan emlak bürosundaki görevli ile bağlantı kurarak araştırmaya başladı. Savcılığa haber verilmesi ardından içeri giren Avcılar Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, ağır kokunun bazadan geldiğini anladı. Açılan bazada bir kadının çürümeye başlayan cenazesiyle karşılaşıldı.

Evde kavga veya boğuşma izleri bulunmazken, cenazede ilk tespitlerde herhangi kesici veya delici silah izine rastlanmadı. Kadının evde öldürüldüğü veya cenazenin başka bir yerden buraya getirilerek saklandığı gibi olasılıklar da değerlendirilirken, cenazenin çıkarabilmesi için İstanbul Büyükşehir Belediyesi itfaiyesine haber verildi.

Yabancı uyruklu olduğu belirtilen kadının cenazesi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında 3 kişinin ifadesine başvurulduğu, evi kiralayan kişinin bulunması için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler