Connect with us

Güncel

İnternet sitemize sansür

Gazetemizin internet sitesi MİT haberleri gerekçe gösterilerek sansürlendi

Gazetemizin internet sitesi “gazetepatika.com” ANF’nin yayınladığı ve gazetemizce de haberleştirilen MİT yöneticilerinin açıklamaları nedeniyle sansürlendi.

20 Aralık 2017 tarihinde “Gerçeğe giden yol” şiarıyla yayın hayatına başlayan Gazete Patika, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından engellendi. Sansürü en kısa zaman dilimi içerisinde aşmak için çabalarımız devam ediyor. Kısa bir süre içerisinde yeniden ülke içindeki yayınımız da devam edecek.

Ayrıca Jinnews’in internet sitesi de bugün ikinci kez sansürlendi.

Sansür politikaları engelleyemeyecek

PKK’liler tarafından tutuklanan MİT yöneticileri daha önce Paris Katliamı’nın nasıl planlandığını aktarmıştı. Son olarak da El Nusra gibi gerici örgütlere nasıl silah yardımı yapıldığını, mülteci kampı adı altında nasıl eğitim verilerek, gizlendiğini anlatmıştı.

Devlet, bütün “pislikleri” ortaya saçılınca, sansür politikasını doğrudan devreye koydu. Ancak bizler bu saldırıları daha önce pek çok kez yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz.

Devletin tüm insanlık dışı saldırılarını yayınlamaya devam edeceğiz. Başlarken de söyledik, ezilenlerden yana tavrımızı bir an dahi duraksamadan alıyoruz. Tüm saldırı/baskı/sansür politikalarına direneceğiz.

 

Günün Haberleri

More in Güncel