Takip Et

Güncel

İnternet ortamında yayınlanan içeriklere sansür başladı

Netflix, 11 Ekim’de yayınlanacak “El Camino: A Breaking Bad Movie”den yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı. Netflix Türkiye ise filmin fragmanındaki sigara görüntüsünü sansürledi

Vince Gilligan imzalı “Breaking Bad” dizisinde anlatılan olayların sonrasında geçecek olan “El Camino: A Breaking Bad Movie” 11 Ekim’de Netflix ekranlarında olacak.

Gilligan’ın yazıp, yönettiği film, Jesse Pinkman’ın hikâyesini devam ettirecek.

Netflix, “El Camino: Bir Breaking Bad Filmi” adını taşıyacak filmin yayın tarihine sayılı günler kala yeni bir tanıtım fragmanı paylaştı.

Yayınlanan bu tanıtım fragmanında ıssız bir yere çektiği arabasında haberleri dinleyen Jesse Pinkman, dizinin finalinde yaşanan çatışmayla ilgili habere denk geliyor ve polisin olay yerinden kaçan şüpheliyi, yani kendisini aradığını öğreniyor.

Jesse Pinkman’a hayat veren Aaron Paul’un filmin başrolünü üstleneceği kesinleşirken, dizide canlandırdığı Walter White karakteri ile hafızalara kazınan Bryan Cranston’ın filmde yer alıp almayacağı ise henüz bilinmiyor.

Öte yandan Netflix Türkiye ise yakın zamanda yayınlanacak olan “El Camino: A Breaking Bad Movie”nin fragmanındaki sigara görüntüsünü sansürledi.

Netflix Türkiye’nin YouTube hesabında yayınlanan fragmanın 0:09-0:15 saniyeleri arasında Jesse Pinkman’ın elindeki sigaranın ateşinin birden kaybolduğunu görüyoruz. Ancak Netflix’in global hesabında yayınlanan bu fragmanda sigaranın ateşini görmek mümkün.

Yeni yönetmelik kapsamında RTÜK’ün denetimine giren Netflix Türkiye’nin, hangi içeriklerini sansürleyeceği ve bu konuda nasıl bir politika yürüteceği merak konusu olmuştu.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler