Takip Et

Güncel

İlkay Akkaya’dan yeni açıklama

Tehdit edildiğini söyleyen sanatçı İlkay Akkaya, durumu açıklamasının söz konusu kişinin tedavi edilmesi için adım atıldığını söyledi

Sanatçı İlkay Akkaya dün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bir kişi tarafından tehdit edildiğini açıkladı. Akkaya bugün de yeni bir açıklama yaparak, olayla ilgili yeni bir gelişme yaşandığını söyledi.

Twitter hesabından açıklama yapan Akkaya, “Dün anlattığım olayla ilgili nihayet iyi bir gelişme oldu ve kişinin tedavisi için adım atıldı. Dilerim sağlığına kavuşur. Dostluğunuz için hepinize sonsuz teşekkürler” ifadelerini kullandı.

4 yıl boyunca tehdit edildi…

Akkaya dün Adalet Bakanlığı’nın Twitter hesabını da eklediğini paylaşımında, bir kişi tarafından 4 yıl boyunca telefonla taciz edildiğini duyurarak şunları yazmıştı: “Başka bir yol kalmadığı için yazıyorum. 4 yıldan beri beni telefonla sürekli arayan bir insan var. Ciddi psikolojik sorunları olan bir kadın bu. 4 yıl telefonla süren tacizlere, bir Adana konserinde olay çıkarmaya kadar vardı. Tedavi olmasını sağlayabilmek için ailesine ulaşmaya çalıştım ancak aile de hiçbir şey yapmıyor. Erzurum’dan Adana konserinde gelip konser görevlilerine saldırınca olay polise yansıdı. Ben şikayetçi olmadım, tedavi edilmesini talep ettim.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler