Takip Et

Güncel

Hapishaneden izinli çıkan erkek eski eşini bıçaklayıp üzerine kızgın yağ döktü

Hırsızlık suçundan hapishanede bulunan ve izinli çıkan Ersin Ü, eski eşi Kübra T’nin evine gizlice girip önce bıçakladı, ardından üzerine kızgın yağ döktü.

İstanbul’da hapishaneden izinle çıkan erkek, eski eşini önce bıçakladı ardından üzerine kızgın yağ döktü. Vücudunun büyük bölümü yanan kadının yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.

DHA’da yer alan habere göre; 15 Eylül Pazar günü sabah saatlerinde Küçükçekmece Halkalı’da yaşandı. Hırsızlık suçundan hapishanede bulunan 40 yaşındaki Ersin Ü, hapishaneden bir haftalığına izinli çıkarak 1 buçuk yıl önce ayrıldığı 28 yaşındaki eski eşi Kübra T’nin iş yerine gitti. Aralarında tartışma yaşanmasının ardından oradan ayrılan Ersin Ü, ertesi günün sabahında Kübra T’nin evine giderek balkon kapısından gizlice içeri girdi. Kübra T’yi uyandıran Ersin Ü, “Bana yar olmuyorsun, başkasına da olma” diyerek kadını önce bacağından bıçakladı, ardından kafasından aşağı kızgın yağ döktü. Kadının çantasında bulunan bir miktar parayı da çaldığı öne sürülen saldırgan Ersin Ü. kaçtı

Kübra T’nin kolları, yüzü ve göğsü dökülen kızgın yağ ile yandı. Tedavisi süren Kübra T’nin tedavisi sürerken bileğinin kesilme riski olduğu öğrenildi.

Yaşanan olayı anlatan Kübra T’nin halası, “Eski eşi hapisteydi, 1 hafta izinli çıkmış. Çocuklarını gördü. Pazar günü de kızgın yağ ile yaktı. Daha önce de aralarına problem oluyordu. Evinin eşyalarını falan satmıştı. Hem yaktı, hem de parasını aldı gitti. Bizim duyduğumuza göre tekrar hapishanede şu an. Kübra’nın kollarındaki damarlar açılmazsa kesilebilirmiş. Bir an önce iyileşmesini istiyoruz. Herkesten destek bekliyoruz” diye konuştu. Olay sonrası kaçan Ersin Ü’nün tekrar tutuklanarak hapishaneye gönderildiği öğrenildi

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler