Connect with us

Kadın

Gülhan Güner’i kaçırıp katletmişler

Antakya’da cenazesi denizden çıkarılan kadının Gülhan Güler olduğu ve önce kaçırıldığı ve ardından katledildiği öğrenildi

Antakya’nın Samandağ ilçesinde denizden çıkarılan kadın cenazesinin Gülhan Güner’e ait olduğu tespit edildi. Güler’in yakınlarının 3 gün önce kayıp başvurusu yaptığı bildirildi.

Kesin ölüm nedeni otopsi sonucunda anlaşılacak olan Güner’in vücudunda bıçak darbeleri olduğu bildirildi.

Antakya’nın Defne İlçesinde ikamet eden Gülhan’ın 3 gün önce 3 kişi tarafından kaçırıldığını iddia eden ismini vermek istemeyen bir yakını ise “Asi tarafına yürüyen Gülhan, en son orada kamera kadrajında görünüyor. Orada bir araçla 3 kişi tarafından kaçırıldığı görülüyor. O günden bu güne haber alamadık. Emniyete başvurumuz mevcut. Emniyet bunu araştırıyordu. Birinci şüpheli ile en son telefon görüşmesinde tehdit eden E.H. isimli şahıs kaçıranlar arasında. 18.30 da çocuk bakıcılığı yaptığı evden gelen bir telefonla çıkıyor. 3 çocuk annesidir. Eşi ile birlikte yaşıyor. Eşi boyacıdır. Hiç düşmanları yok. Gariban fakir bir aile, gecekondu denilebilecek bir evde yaşıyor. Olay her ne ise bunu yaşatana lanet olsun” dedi.

 

Günün Haberleri

More in Kadın