Takip Et

Güncel

Gençlik Merkezi Müdürü, muhalefete oy verenlere küfür etti

Trabzon Pelitli Gençlik Merkezi Müdürü Hakan Usta, 31 Mart’ta muhalefete oy veren yurttaşlara küfür edip, ölümle tehdit etti. Ekrem İmamoğlu’na da “Kemalist zavallı” yorumunu yaptı. CHP, suç duyurusunda bulundu

Sözcü’den Ali Ekber Ertürk’ün haberine göre; Trabzon İl Gençlik Spor Müdürlüğü’ne bağlı Pelitli Gençlik Merkezi Müdürü Hakan Usta, 31 Mart’ta muhalefete oy veren vatandaşlara ‘p… k…’ diye hakaret etti. “Reis, biz hazırız” diyerek yurttaşları ölümle tehdit etti.

Devletin müdürü, Ekrem İmamoğlu için de “Kemalist zavallı” ifadesini kullandı. CHP İl Başkanı Güzide Önsel Uzun, skandal paylaşımla ilgili suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.

CHP İl Başkanı Uzun, skandal paylaşımla ilgili olarak, “Trabzon yıllardır AKP politikalarıyla yönetilmesine karşın hiçbir sorunu çözülmedi. Hiçbir yatırım yapılmıyor. Ama AKP’nin yetiştirdiği militan kadroları, tıpkı bu Müdür gibi, devletin kadrolarında görev yapmaya devam ediyor. Maalesef Trabzon kıskaç altında” açıklamasını yaptı.

Hakan Usta’nın skandal paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

“Arkadaşlar 2’nci 15 Temmuz Darbe girişimi bu. Allahsız Fetöcü ve Kemalistler, ‘Martın Sonu Bahar’ şifreleri ile sandık başkanları, Fetöcü memurlar ve satılmış müşahitlerle İstanbul’u almış gösterdiler. İstanbul’un 25 ilçesini AK Parti alacak, Başkanlığı kaybedecek. Yok ya! Kimi kandırıyorsunuz? Ankara da aynı. Ekrem İmamoğlu, Fetöcüler’le beraber ve Kemalist bir zavallıdır. Bu adamı tebrik eden, AK Parti’ye gönül vermiş kim varsa kınıyorum.”

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler