Connect with us

Makale

Genç LGBTİ+ Derneği, Bi+ Forum’a çağırıyor

İzmir Genç LGBTİ+ Derneği, 21-22 Eylül tarihlerinde Biseksüel Görünürlük Haftası kapsamında bir dizi etkinlik düzenliyor. “Bi+ Forum” etkinliklerinde monoseksizm ve bi+fobiyle mücadele odağında bi+ aktivizm konuşulacak ve deneyim aktarımı yapılacak

Genç LGBTİ+ Derneği (İzmir), Biseksüel Görünürlük Haftası kapsamında monoseksizm ve bi+fobiyle mücadele odağında bi+ aktivizmi konu alan bir dizi etkinlik düzenliyor.

İzmir Genç LGBTİ+ Derneği, 21-22 Eylül tarihlerinde Biseksüel Görünürlük Haftası kapsamında bir dizi etkinlik düzenliyor. “Bi+ Forum” etkinliklerinde monoseksizm ve bi+fobiyle mücadele odağında bi+ aktivizm konuşulacak ve deneyim aktarımı yapılacak.

Programın sadece kendisini bi+ şemsiye içerisinde tanımlayan kişilerin katılımına açık kısmı için kontenjan kayıtları başladı. Dernek, kontenjan dahilinde şehir dışı katılımcıların ulaşım ve konaklamalarını karşılayacak.

Herkesin katılımına açık sunum ve panellerden oluşacak oturumların da yer alacağı program ise yakın zamanda duyurulacak.

Sadece kendisini bi+ şemsiye içerisinde tanımlayan kişilerin katılımına açık atölyeler için başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Günün Haberleri

More in Makale