Takip Et

Güncel

Erdoğan’ın manevi kızı, ‘Her şey çok güzel olacak’ dedi; bıçaklandı!

Erdoğan’ın manevi kızı ilan ettiği Göknur Damat, “Her şey çok güzel olacak” diyerek Ekrem İmamoğlu’nun kampanyasına 20 TL bağışta bulundu; baldırından bıçaklandı

Tekirdağ’da kanser tedavisi görürken AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “manevi kızım” dediği Göknur Damat, sosyal medya hesabında Ekrem İmamoğlu için “Her şey çok güzel olacak” paylaşımında bulunarak destek için banka hesabına 20 TL yatırdı.

Tekirdağ Odak’ın haberine göre; linç girişimine maruz kalan Damat, “Sen misin cesur yürek” diyen bir kişi tarafından baldırından bıçaklandı. Olayı duyan İmamoğlu bugün saat 11.00’de Damat’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunacak.

İmamoğlu’na destek oldu

Meme kanseri tedavisi gören ve KOSGEB’ten çektiği kredi ile makyaj stüdyosu açan ve kanserle mücadelesi nedeniyle AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından manevi kızı ilan edilen Göknur Damat, sosyal medya hesabında Ekrem İmamoğlu için “Her şey çok güzel olacak” diye paylaşım yapıp İmamoğlu’na destek için 20 TL para yatırdı.

Bıçaklandı

Paylaşımının ardından AKP’li hesaplar tarafından hedef gösterilen Damat, dün linç girişimine maruz kaldı. Akşam saatlerinde “Sen misin o cesur yürek” diyen bir kişi tarafından baldırından bıçaklandı. Hafif yaralanan Damat’a saldıran şahıs ise henüz yakalanamadı. Polis merkezinde ifade veren Damat’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler