Takip Et

Güncel

Diyarbakır’da bir kadın katledildi

Diyarbakır’da bir erkek tartıştığı eşini çocuklarının önünde katlederek yol kenarına bırakıp kaçtı

Diyarbakır’da Recep Güner isimli bir erkek, Bismil ilçesine giderken yolda tartıştığı eşini katletti ve kadının cesedini yol kenarına bırakıp kaçtı.  Recep Güner’in eşine uyguladığı şiddete tepki gösteren bir vatandaşın daha sonra jandarmaya haber vermesiyle ortaya çıkan katliamın, Aygül ve Recep Günler’in çocuklarının da gözünün önünde gerçekleştiği öğrenildi.

Aygül Günler’in cenazesinin Çınar Devlet Hastanesi’ne kaldırılmasının ardından, Recep Günler Diyarbakır’da saklandığı evde suç aleti ile birlikte yakalandı. Gözaltına alınan zanlı, emniyete götürüldü.

‘Yaklaşık 2 buçuk aydır şiddetli geçimsizlik vardı’

Katledilen kadının erkek kardeşi Bayram Işık, “Yaklaşık 2 buçuk aydır kız kardeşimin evinde şiddetli geçimsizlik vardı. Kız kardeşimin kayınbabası vefat ettikten bu yana eşi evde sürekli huzursuzluk çıkarıyormuş, bu bizi rahatsız etti. Biz gerekli her türlü desteği verdik, yalnız o kız kardeşime kıymakla yanlış yaptı. Eğer ki gücü yetiyorsa gelsin beni bulsun, benim telefonum, adresim ve iş yerim belli. Bismil ilçesinde sağı solu tehdit etmeyi bıraksın, zerre kadar erkekliği varsa beni bulsun. Kız kardeşim 39 yaşındaydı, 3 çocuğu vardı, 20 yıldır evliler” dedi.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler