Takip Et

Güncel

Devlet teşvikli intiharlar sürüyor: Çorum’da iki kişi intihar etti

Çorum’da akşam üzeri aynı mahallede 1 saat arayla iki kişi intihar etti

İki ayrı intiharın yaşandığı yer bu kez Çorum oldu. Kentte dün akşam (17 Aralık) ilk intihar olayı saat 16.30 sıralarında Bahçelievler Mahallesi Karşıyaka 18. Sokak’ta meydana geldi.

Çorum Haber’de yer alan habere göre, Gökhan T.’den (27)  haber alamayan yakınları, polise başvuruda bulundu. Bunun üzerine belirtilen adrese polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin yardımı ile evin balkonundan içeriye giren sağlık ekipleri Gökhan T.’yi asılı halde buldu. Şahsın  intihar etmeden hemen önce  üç yaşındaki kızına ” Seni seviyorum kızım. Özür dilerim ” şeklinde not bıraktığı ortaya çıktı.

“Yiyecek yemeğimiz olmadığı için…”

Saatler 17.30’u gösterdiğinde yine Bahçelievler Mahallesi Karşıyaka 1. Cadde de ikinci bir intihar olayı yaşandığı öğrenildi. 33 yaşındaki Oktay A., evinde  kendini elektrik kablosu ile asmak suretiyle intihar etti.

Haberdeki iddiaya göre, intihar eden Oktay A.’nın eşi polis ile yaptığı görüşmede maddi sıkıntılarının olduğunu, evde yiyecek yemeklerinin olmadığı için babasının evine gittiğini, bugün de çocuğunun eşyalarını almak için babası ile tekrar evine geldiklerini, ancak eşinin kapıyı açmaması üzerine anahtar ile içeri girdiklerini ve eşini asılı halde bulduklarını söyledi.

Her iki kişinin cansız bedenleri otopsi için Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler