Takip Et

Güncel

Cem Küçük’ten ‘Her şey çok güzel olacak’ diyen sanatçılara tehdit

AKP’nin kadrolu kalemlerinden Cem Küçük, sosyal medyadan Ekrem İmamoğlu’na destek veren sanatçıları tehdit ederek, ‘Bu ülkede bedel ödeme kültürünü oturtacağız’

Türkiye gazetesi yazarı ve AKP yandaşı Cem Küçük, YSK’nın İstanbul seçimlerinin iptal kararı sonrası Ekrem İmamoğlu’na sosyal medyadan ‘Her şey çok güzel olacak’ diyerek destek veren sanatçıları tehdit etti.

Türkiye gazetesinde yayımlanan “Bedel ödeme kültürü ve sanatçılar” başlıklı yazısında birçok ünlünün ismini vererek hedef haline getiren Cem Küçük, “Bedel ödeme kültürü demek illa ki hapis ve sürgün demek değildir. İlla mahkemelerin devreye girmesi değildir. Sivil mekanizmalarla da bedel ödenir” dedi.

Küçük’ün yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Ha tamam, Türk Devletine karşı tavır mı koydunuz o zaman TRT, ATV, Kanal D, Star gibi kanallardan onurluysanız iş almayacaksınız. Çünkü bu medya kurumları millî konularda ittifak içinde bir medyadır.

Okurlarımdan da ricam eğer bizim taraf medyasında bu bozgunculardan birini 5 dakika dizide gözükse bile bana haber verin. Ben gereğinin yapılması için hemen devreye gireceğime söz veriyorum. Bu ülkede bedel ödeme kültürünü oturtacağız.

Bir iş mi yaptın, ne tavır koyarsan koy bedelini ödemeye de hazır olacaksın…”

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler