Takip Et

Güncel

Boşanmak isteyen kadın, erkek kardeşi tarafından bıçaklandı

İstanbul Kağıthane’de eşinden boşanmak isteyen bir kadın, erkek kardeşi Durmuş G.’nin saldırısına uğradı. Kadını önce darp eden saldırgan Durmuş G. daha sonra onu bıçaklayarak olay yerinden kaçtı

İstanbul Kağıthane’de eşinden boşanmak isteyen bir kadın, erkek kardeşi Durmuş G.’nin saldırısına uğradı. Kadını önce darp eden saldırgan Durmuş G. daha sonra onu bıçaklayarak olay yerinden kaçtı.

Gültepe Mahallesi’nde dün saat 18.00 sıralarında, boşanmak isteyen kadın eşinin yanından iki hafta ayrılarak bir kadın arkadaşının yanına yerleşti. Ailesinin tüm ısrarlarına rağmen evine dönmek istemeyen kadın, yanına yerleştiği arkadaşıyla motosikletle gezerken ağabeyi Durmuş G.’ ye rastladı. Kadınların yanına giden Durmuş G., kız kardeşini darp etmeye başladı.

Daha sonra cebindeki bıçağı çıkaran Durmuş G. kız kardeşine saldırdı. Bel, diz ve elinden yaralanan kadın yere yığılırken, saldırgan Durmuş G. kaçtı.

Yaralanan kadının ilk yardımına çevredeki vatandaşlar koşarken, daha sonra olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kadının sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Polis, saldırgan Durmuş G.’ yi bulmak için çalışma başlattı. (DHA)

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler