Takip Et

Kadın

Bir kadın Vali Orhan Çiftçi tarafından saldırıya uğradı

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi’nin Mudanya Kaymakamı olduğu dönemde bir kadını kaçırarak şiddet uyguladığı ortaya çıktı

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi’nin Mudanya Kaymakamı olduğu dönemde bir kadını kaçırdığı öğrenildi. Hürriyet’tin haberine göre koruma kararı aldıran kadın, İçişleri Bakanlığı müfettişine verdiği ifadede Orhan hakkında, “Orhan Çiftçi ve beraberindeki 4 kişi beni Bursa’da ormanlık bir alana götürerek 2 saate yakın darp etti. Bu kişilerin elinden, Çiftçi’nin zorlamasıyla, ayaklarının altını öperek kurtuldum” dedi.

Şiddet uygulanan kadın “Ormana giderken ben arka koltuktaydım. Yanımda Orhan Çiftçi vardı. Yol boyunca beni darp etti. Ormanlık alanda beni arabaya kilitlediler. Arabaya her binen beni tehdit ediyor ve şiddet uyguluyordu.” dedi.

Görgü tanığı da olayı şu ifadelerle anlattı:

“Şantiyede oturduğum sırada bir kadının bağırma seslerini duydum. Fakat ben kapıyı açıp dışarıya bakmadım. Duyduğum kadarı ile kadın şahıs ‘Yalvarırım beni bırakın. Telefonumu verin’ diye bağırıyordu. Vurma, yumruklama sesleri geliyordu.”

İçişleri Bakanlığı’nın soruşturmaya izin verdiği olayda Orhan’ın da kendi hakkında ‘koruma’ kararı aldırdığı belirtildi.

 

Günün Haberleri

Kadın konulu diğer haberler