Connect with us

Güncel

Bilal Erdoğan’dan imam hatiplilere: Sizler Erdoğan neslisiniz

Bilal Erdoğan 81 ilden gelen imam hatip okul başkanları ve öğrencilerine seslendi “Sizler Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanlığı ve başbakanlığın neslisiniz”

Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan, Kocaeli’de Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanları Kurultayı’na katıldı.

Öğrencilere seslenen Bilal Erdoğan, “Eskiden müttefikleri eleştirmeyen bir Türkiye vardı. Biz bunları aşarak büyüdük. Sizler bunları görmediniz bile” dedi.

Erdoğan şöyle devam etti: “Genç kardeşlerim sizler Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanlığı ve başbakanlığın neslisiniz. Bendeniz sizin yaşınızda imam hatip öğrencisiyken başbakanın sağlığı ile değişen ülke ekonomisi, koalisyon arasındaki geleceğe bakıyorduk. Siz ne kadar tasarlarsanız tasarlayın bütün bunlar Allah’ın kader planı içerisinde birer damla bile değildir. Bir gün hapiste olan cumhurbaşkanımız üç sene sonra gümbür gümbür iktidara geldi. Eminim size gelen ağabey ve hocalarınız geçmişin zorluklarından bahsediyordur ama sizi de zor bir gelecek bekliyor.”

 

Günün Haberleri

More in Güncel