Takip Et

Güncel

Berna Laçin AKP’li kalemşorların hedefinde

Oyuncu Berna Laçin, Elazığ depremi sonrası iktidarı eleştiren paylaşımlar yaptığı için günlerdir iktidara yakın medyanın ve kalemşorların saldırılarına maruz kalıyor

Cem Küçük ve Ahmet Hakan’da hedef aldı

Sabah, Yeni Şafak, Takvim, A Haber, Yeni Akit gibi iktidar beslemesi yayın organlarının ardından bugün de Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük ve Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan Laçin’i hedef alan yazılar yazdı. Cem Küçük bugünkü köşesinde savcılığın Laçin için harekete geçtiğini belirterek, “Berna Laçin baş provokatör olarak insanları galeyana getiriyor” ifadelerini kullandı. Ahmet Hakan ise “Dalga geçilmeyi, kınanmayı, ayıplanmayı, küçümsenmeyi hak ediyor” dedi.

Berna Lâçin’den Ahmet Hakana yanıt

Berna Laçin, Ahmet Hakan’a Twetter’dan yanıt verdi. Lâçin tweetinde şu ifadeleri kullandı: Pes! Böyle bir yalan, böyle bir trolleme, böyle başkalarının lafınla dedikodu üretme çabası! Böyle aslına bakmadan salt çamur at yarışı! Böyle bir terbiye yoksunu üslup! N’oldu! Dün Kızılay’a azıcık laf söyleyince azarlayan çok mu oldu.

Soruşturma iddialarıyla ilgili konuştu

Hakkında başlatıldığı iddia edilen soruşturma ile ilgili de Tükenmez Haber’den Denizcan Akar’a konuşan Laçin, kendisine resmi olarak bir bildirim yapılmadığını söyledi. Laçin, yaşadığı şeyin çok ilginç olduğunu belirterek “Geçen sefer de bu böyle oldu. Nasıl oluyor? Birilerine önceden mi haber veriliyor? Önceden de insanlar yazdılar ve sonra hakikaten soruşturma açıldı. Troller kaç gün önce ‘açılıyor’ diye haber verdiler. Birileri dediği için mi soruşturma açılıyor yoksa soruşturma açıldığı öğrenilen bazı kaynaklar mı var onu bilmiyorum. Resmen bana da ulaşmış değil” dedi.

 ‘Soruşturma başlatıldı’ haberinin yayılma sürecine ilişkin de konuşan Laçin, “Ya birileri dediği için açılıyor ya da onların başka türlü bir kaynağı var. Her seferinde aynı troller yapıyor. Yeni Şafak ve ATV yalan bir sürü aşağılayıcı şey içeren bir haber yaptı. Oradan troller yürüyor. O trollere takılan sıfır takipçili botlar. Onların yönlendirmesiyle ‘aa çok dilekçe geldi’ deyip açıyorlar” ifadelerini kullandı.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler