Takip Et

Güncel

AKP’li Sofuoğlu’ndan ünlülere: Erdoğan sayesinde milyonersiniz

AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Ekrem İmamoğlu’na destek veren ünlülere, “Erdoğan sayesinde her biriniz milyonersiniz, lüks hayatınız, milyonlarca takipçiniz var”

YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal kararı sonrasında Ekrem İmamoğlu’na sosyal medya hesapları üzerinden destek veren sanatçılara tepki gösteren AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, “Recep Tayyip Erdoğan sayesinde her biriniz milyonersiniz, lüks hayatınız, milyonlarca takipçiniz var” ifadelerini kullandı.

Daha önce kendisine “senatör” ibaresi bulunan bir kart bastırması ile gündeme gelen Sofuoğlu, “Yazıklar olsun nankörler! Bu ülkeyi yaklaşık yirmi yıldır yöneten Recep Tayyip Erdoğan sayesinde her biriniz milyonersiniz, lüks hayatınız, milyonlarca takipçiniz var İstanbul’a yapılan hizmetleri bizlerden çok sizler kullanıyorsunuz. Ekrem İmamoğlu’na sözüm yok ama ‘Fırsatı yakaladık hadi AKP’yi ve Recep Tayyip Erdoğan’ı indirelim’ diye birlik olan milyonlarca seveni olan yediği kabı pisleyen ünlü nankörlersiniz. Diyeceksiniz ki; ‘Sen kimsin?’ Motorcunun biriyim ama nankör değilim. Ülkesine sınıf atlatan liderine sadık bir vatandaşım. (Bu arada siyasetçi falan değilim)” dedi.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler