Takip Et

Güncel

ADHF: 8. ADHF Attersee Gençlik ve Tatil Kampında Buluşalım!

Avusturya Demokratik Haklar Federasyonu(ADHF), 8’incisini düzenlediği Attersee Gençlik ve Tatil Kampına katılım çağrısında bulundu.

Avusturya Demokratik Haklar Federasyonu(ADHF), 8’incisini düzenlediği Attersee Gençlik ve Tatil Kampına katılım çağrısında bulundu.

Kampa çağrı ve program şöyle;

8. ADHF  Attersee Gençlik ve Tatil Kampında Buluşalım!

Çağrımız, yalnızca ADHF çevresine ve dostlarına değil, sesimizi duyan bütün devrimci, demokratlaradır!

Değerli ADHF aktivistleri, sevgili gençler ve tüm  Emekçi halkımız; ADHF (Avusturya Demokratik Haklar Federasyonu), geleneksel olarak her yıl düzenlediği Attersee Gençlik ve Tatil kampının 8’incisini 30 – 31 Mayıs 1-2 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirecektir

Değerli dostlar, sevgili katılımcılar, bu yaz yeniden Avusturya’nın Göller bölgesinden biri olan Attersee ‘de yeni bir yaz buluşmasının  haklı heyecanı içindeyiz. Kapitalist üretim/toplum olarak  hepimizi bir şekilde yıprattığı için herkesin bir nebze soluklanmaya, dinlenmeye, yeni mücadele ve yaşam enerjileri depolamaya ihtiyacı vardır. Gençlik Ve Tatil Kampları’mız işte bu ihtiyaçların ve alternatif yaşam arayışlarının bir ürünüdür. ADHF olarak bu yıl etrafı dağlarla çevrili olan göller bölgesi ve  bir  doğa harikası olan Attersee’de 8. Kamp etkinliğimizi düzenliyoruz. Dostlar bu yılda dayanışmanın, dostluğun ve ortak yaşam alanlarını paylaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Kamp Programı:

SMF-HDP ittifak milletvekili Dilşat Canbaz

Sınıf Teorisi dergisi Temsilcisi

Sosyalist Gençlik Hareketi (SYM)

Kültürel Aktiviteler;

Tarih ve Doğa Gezileri

Müzik ve Şiir Dinletileri

Kültür ve Eğlence Akşamları

Futbol ve Voleybol Turnuvaları

Yarışmalar

Gemi turu

Kapanış Şöleni.

Tüm katılımcılar en geç 10 Mayıs 2019 tarihine kadar ADHF ye bağlı derneklere veya 00436643831480 telefon numarasına kendilerini bildirmeleri rica olunur. Kamp alanında yatma yerleri sorunu çözülmüş olup yeterli sayıda yatak rezerve edilmiştir. Katılımcı dostların yanlarında spor malzemeleri(top, ayakkabı vb) müzik Aletleri, yüzme eşyalarını beraber getirirlerse daha iyi bir tatil yapma fırsatımız olur. Kamp komitesi 30 Mayıs sabah kahvaltısıyla kamp açılışını gerçekleştirecektir.

Adres:Franz-von-Schönthan-Allee 42, 4854 Weißenbach am Attersee

ADHF (Avusturya Demokratik Haklar Federasyonu)

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler